Rubtek Kauçuk Sanayi; Türkiye'nin en büyük, renkli EPDM granül üreten firmasıdır.
Kahramankazan / Ankara
0312 504 45 45
Ara

Çocuk Oyun Alanı Zemin Kaplama

Çocuk Oyun Alanı Zemin Kaplama

Çocuk Oyun Alanı Zemin Kaplama

Bir çok iç ve dış çocuk oyun alanlarında tercih edilen EPDM ve SBR granül maddelerinden oluşturulmuş ürünler bulunmaktadır. En çok tercih edilen karo kauçuk ürünü müşteri isteğine ve projeye göre yerli üretimimiz olan EPDM granüllerinden veya ekonomik olarak tercih eden SBR granüllerinden üretimi tercih edilmektedir. Dökme olarakta tercih edilse de kullanılacak granülün kalitesi büyük rol oynamaktadır.

Çocuk Oyun Alanı Zemin Kaplama EPDM Granül Rubtek

Kullanılan EPDM ve SBR granüllerin madde özelliklerinden dolayı değerli çocuklarımızın zemine düşme ve yaralanma olaylarında beton ve asfalt zeminlere göre darbe emiciliğinin ve esnekliğinin verdiği özelliklerle riskleri absorbe edebilmektedir. Bir çok belediye çocuk oyun alanlarında ve bazı park çevrelerinde gördüğünüz yürüme yollarının SBR granül veya EPDM granül kullanılarak yapıldığını gözlemleyebilirsiniz. Yürüyüş yollarında tercih edilmesinin nedeni esnek ve betona göre yumuşak yapısından dolayı yürürken yorulmanızı erteleyebilmektedir.

Eğer herhangi bir apartman sitesinde oturuyorsanız ve çocuk oyun alanının zemini yıpranmış ise veya hiç yapılmamış bizimle iletişime geçerek fiyatlandırmalarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İlgili Yazılar
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Sohbet Başlat
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba
Ücretsiz fiyat teklifi almak ister misiniz?