Rubtek Kauçuk Sanayi; Türkiye'nin en büyük, renkli EPDM granül üreten firmasıdır.
Kahramankazan / Ankara
0312 504 45 45
Ara

EPDM Granül Nedir?

EPDM Granül Nedir?

EPDM Granül Nedir?

EPDM granül kauçuk zemin kaplama da kullanılan en küçük tane olarak adlandırabiliriz. Granüllerin belirli metot ve kimyasallar ile birleştirilmesiyle elde edilen zemine EPDM zemin diyebiliriz. Rubtek olarak yerli ve kendi üretimimiz olan bu granülleri web sitemizde yakından inceleyebilir ve kalitesi konusunda fikir sahibi olmak isterseniz bizlere ulaşarak sizlerle görüşme sağlayabiliriz.

EPDM Granül Nedir? EPDM Zemin Kaplama Nedir?

EPDM Zemin Kaplama Nedir?

EPDM zemin kaplama aslında bir çok kez üstüne basarak ilerlediğiniz ve çocuk parklarının etrafında bulabileceğiniz kahverengi zemindir. Spor salonları, çocuk oyun alanları ve çeşitli bir çok alanda kullanılan bu zemin kaplama türü uzun yıllar boyunca mevsim koşullarının getirdiği zorluklarda dahil olmak üzere bir çok durumlara dayanabilen bir zemin türü ve maddeden oluşmaktadır. Esnekliği ve dayanıklılığı sayesinde iç ve dış mekan farketmeksizin güvenli bir şekilde kullanılan bu zeminler günümüzde bir çok spor salonunda karo zemin kaplama olarakta bilinmektedir. Malzeme kalitesinin kaplanan alanın uzun ömürlülüğünü önemli ölçüde etkilemekle beraber zemine güvenerek yapılan hareket veya işlemlerde sıkıntı yaşanması büyük önem arz etmektedir.

Rubtek olarak EPDM granül maddesi konusunda uzman ekibimiz ile birlikte ürettiğimiz yerli ve kaliteli ürünlerimizi müşterilerimize büyük güven ve kusursuz bir şekilde sunmaktayız.

İlgili Yazılar
Sohbet Başlat
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba
Ücretsiz fiyat teklifi almak ister misiniz?