Rubtek Kauçuk Sanayi; Türkiye'nin en büyük, renkli EPDM granül üreten firmasıdır.
Kahramankazan / Ankara
0312 504 45 45
Ara

Karo Kauçuk Kaplama

Karo Kauçuk Kaplama

Karo Kauçuk Kaplama

Yerli sermaye ile ürettiğimiz kauçuk granüllerimiz ile birlikte açık ve kapalı alanda esnekliği ve dayanıklılığından kaynaklı olarak bir çok spor alanlarında, fitness salonlarında ve çocukların yaralanmalarını en aza indirmek adına çocuk oyun alanlarında tercih edilmektedir. Fakat kendi içinde ikiye ayrıldığını söyleyebiliriz.

EPDM Karo Kauçuk

Fabrikamızda yerli sermaye ile ürettiğimiz ve yerli güç olması adına yurtiçinde etkin bir şekilde kullanılmasını istediğimiz EPDM granüllerin üretilmesinden sonra özel makineler ve kalıplarca preslenmesiyle oluşan karo kauçuk ürünleri tamamen çevreci ve sağlıklı bir şekilde istenilen zemine belirli yöntemler çerçevesinde yerleştirilmektedir ve uygulanmaktadır. 

Karo Kauçuk Kaplama EPDM Karo Kauçuk Kaplama SBR Granül Karo Kauçuk Kaplama Rubtek

SBR Karo Kauçuk

%100 oranında geri dönüştürülmüş kauçuktan elde edilen SBR karo kauçuk ile müşteri isteği ve tercihlerine göre herhangi bir zemine belirli yöntemler eşliğinde uygulanmaktadır. Tabii genellikle SBR karo kauçuk dış alanlarda bulunan aktivite alanlarında, çocuk oyun alanlarında tercih edilmektedir.

EPDM karo kauçuk ürünleri genellikle iç alanlarda tercih edilmekle beraber SBR granülden daha farklı bir kaliteye sahiptir. Esnek ve dayanıklılığın yanında darbe emişi ve su tutmazlık özelliklerinin daha etkili olduğunu rahatlıkla tespit edebiliriz.

İlgili Yazılar
Sohbet Başlat
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba
Ücretsiz fiyat teklifi almak ister misiniz?