Rubtek Kauçuk Sanayi; Türkiye'nin en büyük, renkli EPDM granül üreten firmasıdır.
Kahramankazan / Ankara
0312 504 45 45
Ara

Kartela Nedir Neden Kullanılır?

Kartela Nedir Neden Kullanılır?

Kartela Nedir Neden Kullanılır?

Kartela İngilizce swatch card olarakta adlandırılmaktadır. Belirli boya, kumaş, halı, fayans ve bizim sunduğumuz gibi EPDM granüllerin sergilendiği durum ve boyutuna göre numunelerin içinde bulunduğu bir dijital gösterim veya gerçek dünya da kitapçık ve aşağıda da görebileceğiniz gibi yaprak şeklinde sunumu gerçekleştirilebilmektedir.

Bu kartelalar içerisinde bilgi edinmek istenilen malzemeler hakkında bir örnek ve firmadan firmaya göre değişiklik gösteren ürün kodu ve bu ürün ile alakalı öz ve net bilgilerin sergilendiğini söyleyebiliriz. Tabii bazı kartelalarda bilgi verici içeriklerin olmadığını da değinmeden geçmeyelim.

Dijital kartelalar aslında dünyamızı bir çok açıdan kolaylaştıran bir yapı da olduğunu söyleyebiliriz. Bu dijital kartelalar sayesinde bazı sektörler hariç baskı ve basım maliyetlerinin ve bunların basımı için gerçekleştirilen ağaç kesimi ve bu kağıtların üzerine baskı yapıldığında kullanılan matbaa ürünlerinin oluşturduğu çevreye zararı baz aldığımızda bu yöntem ile minimum düzeye indirmiş bulunmaktayız.

Tabii dijital kartelalar dokunma hissiyatının devreye girdiği sektörlerde daha az kullanılsa da kullanıcı ve tüketici açısından bakıldığında fikir sahibi olmasını sağlayacak düzeyde olduğunu belirtelim. Dijital kartelamıza logomuza tıkladığınızda hızlıca ulaşabilirsiniz.

 

Kartela Nedir Neden Kullanılır Rubtek
Kartela

Rubtek olarak ise üretimimizden çıkan renkli EPDM granülleri gerçek hayattaki granüllerin fotoğraflarını özenle çektikten sonra ayrıntılı bir şekilde inceleyebileceğiniz ve inceleme sırasında da teklif formunu doldurup teklif alabileceğiniz bir şekilde sayfa tasarımını gerçekleştirdik. Günümüz teknolojisinde kullandığımız mobil cihazların ekranlarına göre renkler farklılık gösterebilir çünkü kullandığınız cihazın ekran teknolojisi firmadan firmaya değişiklik gösterebilmektedir.

İlgili Yazılar
Sohbet Başlat
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba
Ücretsiz fiyat teklifi almak ister misiniz?