Rubtek Kauçuk Sanayi; Türkiye'nin en büyük, renkli EPDM granül üreten firmasıdır.
Kahramankazan / Ankara
0312 504 45 45
Ara

Rulo Kauçuk Kaplama

Rulo Kauçuk Kaplama

İçindekiler

Rulo Kauçuk Kaplama

Rulo kauçuk kaplama malzemesi sayesinde bir çok ihtiyaç duyulan alanlarda çeşitli üretim metotları ve ürün varyasyonlarıyla kullanıcı dostu ve çevreci ürüne sahip olabilirsiniz.

Rulo Kauçuk Kaplama EPDM Rulo Kaplama Zemin Kaplama Rubtek

SBR Kauçuk Rulo

Geri dönüşüm yoluyla elde edilmiş kauçuk maddelerden oluşan SBR granül ile 3 ile 10 mm arasında üretimi gerçekleştirilebilmektedir. Çok amaçlı spor alanları ve salonlarında, çocuk oyun alanlarında ve fitness alanlarında zeminin kaplanmasında etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Ayrıca belirli yerlerde ses ve ısı izolasyonu olarak tercih edilmektedir. Renkli olarak üretimi de gerçekleştirilmektedir.

EPDM Kauçuk Rulo

Yerli sermaye ile fabrikamızda ürettiğimiz EPDM granüller kullanılarak 3 ile 10 mm arasında üretimini gerçekleştirebilmekteyiz. Çok amaçlı spor alanları ve salonlarında, fitness alanlarında ve çocuk oyun alanlarında zeminin kaplanmasında kullanılmaktadır. Belirli yerlerde ısı ve ses izolasyonu olarak kullanılmaktadır ve renkli üretimi gerçekleştirilmektedir.

EPDM ve SBR maddeleri karıştırılarakta yukarıda bahsettiğimiz gibi üretimini gerçekleştirebilmekteyiz.

Rulo Kauçuk Kaplama Özellikleri

  • Darbe sönümleme özelliğinden dolayı düşmeye bağlı olarak yaralanmalara karşı koruyucu ve sağlığa zararsız bir ürün diyebiliriz.
  • Esneyen yapısı sayesinde üstünde gerçekleştirilen aktivitelerde yorulma direncini uzatmaktadır.
  • Gözenekli yapısından dolayı üzerinde su tutmayarak yağmur sonrasında gerçekleştirilecek aktivitelerde sorun yaşanmasını önler.
İlgili Yazılar
Sohbet Başlat
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba
Ücretsiz fiyat teklifi almak ister misiniz?