Rubtek Kauçuk Sanayi; Türkiye'nin en büyük, renkli EPDM granül üreten firmasıdır.
Kahramankazan / Ankara
0312 504 45 45
Ara

Tartan Zemin Nedir? Neden Kullanılır?

Tartan Zemin Nedir? Neden Kullanılır?

Tartan Zemin Nedir? Neden Kullanılır?

Tartan kelime anlamı olarak Türkçeleştirdiğimizde Dökme olarak karşılık bulmaktadır. Fakat sektörün içerisinde süre gelen zamanda kalıplaşmış bir kelime olduğundan dolayı satın alma işlemi gerçekleştirirken veya internet üzerinde arama yapılırken “Tartan Zemin” anahtar kelimesi de tercih edilmektedir.Bu zemin ürünleri fabrikamızda yerli sermaye ile ürettiğimiz EPDM ve SBR türü granüller ile oluşturulabilmektedir.

Tartan Zemin Nedir Tartan Zemin Neden Kullanılır EPDM Granül Rubtek

Tartan Zemin Neden Kullanılır?

Tartan Zemin ürünleri uygulandıkları zemin de gösterdikleri başarılı performanstan dolayı genellikle tercih edilmektedir. Tartan zemin darbe emici yapısı, esnekliği, kaydırmamazlık özelliği ve dış ortamda kullanılması durumunda güneş ışınları karşısında dayanıklılığı ve zorlu mevsimsel koşullarda dayanıklılığı sayesinde baştan sona etkili bir ürün olduğunu söyleyebiliriz.

EPDM granülleri Rubtek olarak kendi fabrikamızda projenize uygun üretim esnasında renklendirme teknolojisi ile dilediğiniz renkleri elde edebilir konumda olmaktasınız. Ürettiğimiz EPDM malzemelerimiz ve ürünlerimiz insan sağlığını etkileyen bir yapısı bulunmamaktadır. Özellikle bu tür zemin kaplamalarda doğaya ve insanlara zararları konusunda endişe duyulsa da tamamen çevreci yapıda ve kanserojen olmayan yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Çocuk Parkı Zemin Kaplama Tartan Zemin EPDM Granül Rubtek

Sağlamlığın ve kalitenin arttırılması için asfalt veya beton zemine uygulaması yapılacak projede, ilk katman olarak SBR granül ürünlerinin tercih edilmesi ve sonrasında EPDM granüllerin Bağlayıcı ile uygulanması ile birlikte istenen kalite ve sağlamlık elde edilmektedir. Çeşitli spor dallarında tercih edilmesiyle birlikte sporcuların performansında etkisinin fizik kurallarına göre mümkün olduğunu belirtebiliriz.

İlgili Yazılar
Sohbet Başlat
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba
Ücretsiz fiyat teklifi almak ister misiniz?